Trochę zmian, czyli o tym, co nowego na blogu

Advertisements

Dziś nie będzie o książkach, ale raczej o tym, co nowego planuję wprowadzić w związku z działalnością na blogu oraz w moich social media. Zapraszam Was do czytania dalej, ponieważ wiele z tych zmian będzie dotyczyło chociażby takich kwestii jak organizowanie rozdań.

Facebook

Dotychczas na Facebooku pojawiał się jeden wpis dziennie na temat książek, zapowiedzi, nowości oraz wpisów na blogu. Od lutego planuję zwiększyć liczbę wpisów do dwóch dziennie. Z tego powodu będziecie mogli poczytać co nieco zarówno z rana, jak i wieczorem. Mam nadzieję, że te informacje dotrą do większej ilości osób.

Nadal na Facebooku będą pojawiały się rozdania i konkursy. Planuję przynajmniej jedno rozdanie w miesiącu. Dodatkowo chciałabym nagradzać jedną osobę, która okaże się najbardziej aktywnym fanem. Nagrodami będą oczywiście książki.

Pamiętajcie, że wszystkie konkursy organizuję dla osób, które obserwują moje konto Facebook, dlatego, jeśli jeszcze tego nie robicie, wciśnijcie „Lubię to”.

Facebook Subiektywna Lista Lektur (klik)

 Instagram

Jak zawsze codzienna dawka książek znajduje się na Instagramie i to się nie zmieni. Może poza liczbą publikowanych zdjęć. Dodatkowo zdecydowałam się na przeprowadzanie live`a raz w tygodniu we wtorki wieczorem.

Instagram Subiektywna Lista Lektur (Klik)

 

Podcast

Niestety albo stety zawieszony na czas nieokreślony. Nie podoba mi się jego formuła, muszę ją przemyśleć i zastanowić się, w jaki sposób miałabym komunikować się z Wami. Muszę też zadbać, żeby te nagrania brzmiały jak najbardziej profesjonalnie: z dobrym dźwiękiem, świetną czołówką i miejscem, w którym będzie można znaleźć te nagrania w szybki i nieskomplikowany sposób. Stworzyłam w tym celu konto na You Tube, ale nie podaję linku dlatego, że poza obrazkiem w tle jeszcze nic tam nie ma.

 

Pozdrawiam,

Ania

P.S. Napisz, co sądzisz o tym wpisie! Jeśli podobają Ci się te zmiany, daj mi znać w komentarzach. Jestem też otwarta na inne sugestie 🙂

A po codzienną dawkę książek zapraszam na mój Instagram Subiektywna Lista Lektur  (klik) oraz Facebook (klik)