Photobook #3

Dziś pojawiają się tylko zdjęcia książek Arthura Conan Doyla. Bardzo podoba mi się to wydanie – okładki są ciekawe i utrzymane w minimalistycznej kolorystyce. Często polecam te książki osobom, które uczą się angielskiego, ponieważ na jednej stronie tekst jest po angielsku, a po drugiej – po polsku. Fajnie się tak czyta!

 

 

Co nieco do śniadania, czyli kawa i książka.

 

No i jeszcze na koniec zostawiłam to.

 

Życzę Wam przyjemnej niedzieli. Na jutro szykuje się prawdziwa bomba 🙂

Pozdrawiam,

Ania

P.S. Napisz, co sądzisz o tym wpisie!

Po codzienną dawkę książek zapraszam na mój Instagram Subiektywna Lista Lektur  (klik) oraz Facebook (klik)


Chciałbyś być na bieżąco z tym, o czym piszę na blogu? Nie zapomnij o subskrypcji. Zapisz się poniżej i odbierz prezent!

Reklamy

Autor: subiektywnalista

Mój blog to strona na temat książek i wszystkiego, co jest związane z literaturą. Czytam nałogowo, w zdecydowanie zbyt dużych ilościach. Uwielbiam fantastykę, horror, thrillery i...poradniki urodowe :)

15 myśli na temat “Photobook #3”

  1. O kurde! Świetna sprawa z tym, że jest tekst i po angielsku i po polsku! Ekstra 😍

  2. To bardzo dobry sposób na naukę języka. Nawet nie wiedziałam, ze są takie dwujęzyczne książki. Świetne pozycje do utrwalania języka.

    1. Są i jest ich bardzo wiele. Te są zaawansowane, ale jakieś 2 lata temu wychodziły z Newsweeekiem takie uproszczone w podobnym formacie.

  3. Arthura Conana Doyla w oryginale akurat nie czytałam, ale inne książki po angielsku owszem i uważam, że jest to niesamowicie rozwijające 🙂
    A te wydania mają bardzo przyjazne okładki!

Daj mi znać, co o tym myślisz i pozostaw komentarz!