Pracujemy razem – podsumowanie akcji

Advertisements

Wszystko, co dobre kiedyś się kończy. Podobnie ma się rzecz z naszą wspólną akcją Pracujemy razem, której celem było wspomożenie Was w zmianie lub znalezieniu nowej pracy. 

Tak dla przypomnienia, akcja rozpoczęła się 1 czerwca 2020 roku. Jej celem było wsparcie w wiedzę tych osób, które ze względu na sytuację na rynku pracy, zostały zmuszone do poszukiwania nowego zajęcia. Razem z Klaudią i Łukaszem Jarychami, Elą Wolińską i Sylwią Waśniewską wierzyliśmy, że publikowane przez nas każdego tygodnia artykuły pomogą Wam przetrwać ten ciężki czas i pozyskać nowe źródło zarobkowania. Mam nadzieję, że nam się udało!

Gdybyście chcieli jeszcze raz przejrzeć artykuły z naszymi poradami to zachęcam Was do kliknięcia na ten link (KLIK).

Przeczytaj także:

PRACUJEMY RAZEM

Znajdziecie tutaj wszystko, co zostało przez nas napisane w ciągu dwóch i pół miesiąca naszej współpracy.

Niezwykłe wydarzenie

W związku z tym, że chcielibyśmy zakończyć akcję Pracujemy razem z przytupem, mam dla Was zaproszenie na niezwykły webinar. Jego tytuł to  Zmiana zawodowa w czasie pandemii. W jego trakcie będziemy opowiadać o najważniejszych aspektach związanych ze zmianą zawodu w tym niezwykle trudnym dla wszystkich czasie.  Moje wystąpienie będzie dotyczyło tego,w  jaki sposób nauczyć się języka obcego, kiedy ma się do dyspozycji naprawdę niewiele czasu na naukę. Mam nadzieję, że Was tym zainteresuję.

Webinar planujemy na 1 października 2020 roku, na godzinę 20. Już teraz możecie zapisywać się na niego poprzez link, który zostawiam Wam poniżej.

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

Do zobaczenia na żywo!

Pozdrawiam,

Ania

P.S. Napisz, co o tym sądzisz!

A po codzienną dawkę książek zapraszam na mój Instagram Subiektywna Lista Lektur  (klik) oraz Facebook (klik)