Współpraca i kontakt

Advertisements

 

Subiektywna Lista Lektur to blog o książkach, na którym publikuję teksty związane z literaturą, opowiadania, artykuły z dziedziny psychologii oraz recenzje książek. Wszystkie posty wychodzą spod mojej ręki, dzięki czemu możesz być pewien, że są one merytoryczne, rzetelne i napisane z dbałością o najmniejsze nawet szczegóły. Moje recenzje, subiektywne (jak wskazuje na to nazwa bloga) to teksty wysokiej jakości o tym, na co warto zwrócić uwagę, a co pominąć. 

Współpraca z Subiektywna Lista Lektur

Jestem otwarta na różnego rodzaju współpracę, która obejmuje recenzowanie książek, ale także pracę nad tekstem. W obrębie tego ostatniego mogę: napisać artykuły, zredagować teksty lub dokonać ich korekty. Jako copywriterka z wieloletnim doświadczeniem gwarantuję poprawność językową oraz zgodność z zasadami ortografii i interpunkcji. Piszę nie tylko po polsku! Znam również angielski i hiszpański. Uczę się fińskiego. O ile nie publikuję artykułów w tych językach na moim blogu, mam doświadczenie jako twórca tekstów reklamowych i publikacji na użytek Internetu właśnie w wymienionych przeze mnie językach obcych. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej o mnie i o moim blogu, zapraszam Cię do zakładki O mnie. Tam znajdziesz sporo informacji na temat tego, co robię zawodowo i w jaki sposób prowadzę mój blog o książkach. 

Dlaczego blog o książkach Subiektywna Lista Lektur?

Dlatego, że współpraca ze mną ZAWSZE oznacza:

 • rzetelne i prawdziwe opinie na temat książek,
 • merytoryczne, dobrze przygotowane teksty (również pod względem językowym),
 • możliwość umieszczenia reklamy Twojego produktu we wpisie lub pasku bocznym bloga.

Nie wahaj się i napisz do mnie!

subiektywnalista@gmail.com

Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

  Daj mi znać, co o tym myślisz i pozostaw komentarz!

  Planner Książkoholika to formularz, na którym możesz zapisać:

  Teraz nie umkną Ci serie wydawnicze, a przeczytane tytuły będziesz mieć na wyciągnięcie ręki.

  %%footer%%