O mnie

Advertisements

Cześć!

Skoro trafiłeś na mój blog, zapewne chciałbyś dowiedzieć się co nieco o mnie.

Nazywam się Anna Łapińska i uwielbiam czytać książki. Odkąd pamiętam czytam wszystko i wszędzie. Z miłości do literatury zdecydowałam się na szalony krok i złożyłam dokumenty na studia, oczywiście filologię polską, po to, aby również zawodowo móc rozprawiać o książkach. Mój blog jest kolejnym etapem w tym szaleństwie, zwanym również przez niektórych, miłością do książek.

Gdybyście spytali mnie o mój ulubiony gatunek literacki, musiałabym odpowiedzieć: każdy. Chociaż na co dzień wybieram głównie fantastykę i kryminały. Zdarza mi się jednak czytać również książki obyczajowe, reportaże i poezję. Zapraszam Was do dzielenia tej niezwykłej pasji, jaką jest czytanie wraz ze mną!

W życiu zawodowym jestem lektorką języka angielskiego. Muszę przyznać się Wam, że moja praca jest moją pasją. Chętnie dzielę się moją miłością do nauki języków obcych z moimi kursantami. W trakcie zajęć staram się, żeby moi uczniowie pokochali języki równie mocno jak ja. Jeśli jesteście bardziej zainteresowani tą sferą mojego życia, zapraszam Was do odwiedzenia mojej strony odnoszącej się do uczenia się języka angielskiego nauczsie.com (w przygotowaniu).

Planner Książkoholika to formularz, na którym możesz zapisać:

Teraz nie umkną Ci serie wydawnicze, a przeczytane tytuły będziesz mieć na wyciągnięcie ręki.

%%footer%%