O mnie

Advertisements

Cześć!

Skoro trafiłeś na mój blog o ksiażkach, zapewne chciałbyś dowiedzieć się co nieco o mnie i moich zainteresowaniach. Poniżej przedstawiam odpowiedzi na kilka najczęściej pojawiających się pytań na mój temat.

Kim ty w ogóle jesteś i dlaczego założyłaś blog o książkach?

Nazywam się Anna Łapińska i uwielbiam czytać książki. Odkąd pamiętam czytam wszystko i wszędzie. Z miłości do literatury zdecydowałam się na szalony krok i złożyłam dokumenty na studia, oczywiście filologię polską, po to, aby również zawodowo móc rozprawiać o książkach. Mój blog książkowy jest kolejnym etapem w tym szaleństwie, zwanym również przez niektórych, miłością do książek.

Po co ci blog o książkach?

Zamieszczam w nim recenzje książek, teksty na temat literatury, poczytnych pisarzy i tych klasycznych powieści, które powinieneś znać. Staram się wybierać takie pozycje, które będą interesujące nie tylko dla mnie, chociaż nazwa bloga (Subiektywna Lista Lektur) zobowiązuje. Ale uważam, że należy wychodzić ze swojej strefy komfortu i czytać coś, co nie za bardzo znalazłoby się na mojej półce, gdybym czytała tylko dla siebie.

Jaki jest mój ulubiony gatunek literacki?

Gdybyście spytali mnie o mój ulubiony gatunek literacki, musiałabym odpowiedzieć: każdy. Chociaż na co dzień wybieram głównie fantastykę i kryminały. Zdarza mi się jednak czytać również książki obyczajowe, reportaże i poezję. Zapraszam Was do dzielenia tej niezwykłej pasji, jaką jest czytanie wraz ze mną!

Co robisz zawodowo?

W życiu zawodowym jestem lektorką języka angielskiego. Muszę przyznać się Wam, że moja praca jest moją pasją. Chętnie dzielę się moją miłością do nauki języków obcych z moimi kursantami. W trakcie zajęć staram się, żeby moi uczniowie pokochali języki równie mocno jak ja. Jeśli jesteście bardziej zainteresowani tą sferą mojego życia, zapraszam Was do odwiedzenia mojej strony odnoszącej się do uczenia się języka angielskiego Naucz się nauczsie.com (w przygotowaniu).

Czy coś chciałabyś jeszcze dodać?

Subiektywna Lista Lektur to blog o książkach, które czytam i uznaję za wartościowe. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej! A gdybyś potrzebował skontaktować się ze mną to zapraszam Cię do zakładki Kontakt i współpraca.

Planner Książkoholika to formularz, na którym możesz zapisać:

Teraz nie umkną Ci serie wydawnicze, a przeczytane tytuły będziesz mieć na wyciągnięcie ręki.

%%footer%%